Twoja relacja/artykuł
Dzisiejsza data 2018-02-21
LOSOWE ZDJĘCIE
KONTAKT

pn-pt 10.00.-18.00.

ul. Na Uboczu 3,
02-791 Warszawa,

22 648 08 61,
22 648 21 52,

kliwer@kliwerbike.pl
NEWSLETTER MTB


Żagle z Kliwrem
Zobacz naszą ofertę
obozów i szkoleń żeglarskich

Zapraszamy na szkolenia i rejsy żeglarskie

Relacje z zawodów

2013-02-26 12:47 przez Colin1

Relacja z Czwórboju Wawerskiego 2013

Oto po raz drugi wystartował cykl Czwórbój Wawerski - Cztery Pory Roku. Kameralna impreza organizowana przez Urząd Gminy Wawer. Tym razem pierwsza edycja to biegi narciarskie, a reszta tak jak w ubiegłym roku, czyli wiosenna to wyścig MTB, lato pływanie, na jesieni biegi przełajowe. Na pierwszej edycji nasi reprezentanci stawili się w dwuosobowym składzie, byli to Waldemar Arnold oraz Paweł Kołodziejek.

Więcej...

2013-01-24 11:11 przez Colin1

Relacja z Czwórboju Wawerskiego

Czwórbój Wawerski - Cztery Pory Roku jest to cykl czterech imprez rozgrywanych na terenie gminy Wawer. Pierwsza edycja wiosenna to wyścig MTB, lato pływanie, na jesieni biegi przełajowe, a zimowa edycja to oczywiście biegi narciarskie. Z naszej drużyny w imprezie brali udział mieszkańcy Wawra Grzegorz i Paweł Kołodziejek oraz Waldemar Arnold, który na terenach wawerskich lasów zdarł niejedne buty, narty czy opony w rowerze. Ze względu na niedobór śniegu ostatnia edycja odbyła się już w roku 2013.

Więcej...

2012-10-17 14:11 przez Onlybike

Relacja z Wawra

Ostatni XI etap Poland Bike Marathon w tym roku odbył się w Wawrze. Ponad sześciuset kolarzy i miłośników jazdy na rowerach górskich ścigało się w Mazowieckim Parku Krajobrazowym na trzech dystansach. Miasteczko ze startem i metą znajdowało się na terenie Instytutu - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu a finałowa impreza Poland Bike tradycyjnie już odbyła się pod hasłem - "Życie czeka"

Więcej...

2012-10-11 23:01 przez Colin1

Galeria Nowy Dwór
Nowy Dwór

Relacja z Nowego Dworu

Chciałoby się powiedzieć, że czas pędzi jak oszalały. W miniony weekend do historii przeszła już ósma edycja Mazovii MTB Maraton. Piętnasta ostatnia edycja w tym roku odbyła się w podwarszawskim Nowym Dworze. Kliwer na ten maraton miał jeden cel. Awans w klasyfikacji drużynowej do pierwszej dziesiątki. Wystartowało 14 zawodników z Kliwra.

Więcej...

2012-10-04 23:31 przez Onlybike

Relacja z Ostrowii Mazowieckiej

Puszczańskie klimaty wróciły do Poland Bike Marathon. Dziesiąty już etap PB odbył się w okolicach Ostrowii Mazowieckiej w niewielkiej miejscowości Jasienica. Około pół tysiąca kolarzy pokonało trasę poprowadzoną szlakami i duktami leśnymi na obrzeżach Puszczy Białej oraz przez malownicze łąki i pastwiska. Był to już przed ostatni etap Poland Bike Marathon w tym roku.

Więcej...

2012-09-08 23:31 przez Onlybike

Relacja z Płocka

Polandbike Płock przywitał ponad pół tysiąca kolarzy przepiękną słoneczną pogodą na zabytkowym starym rynku gdzie zostało zlokalizowane miasteczko Poland Bike. Na tym etapie do przejechania była niezwykle malownicza trasa pełna wąwozów, podjazdów, zjazdów przez pola, łąki, lasy, nadwiślańska skarpę i bulwary Płocka. To wszystko sprawiło, że trasa dziewiątego etapu Poland Bike Marathon od trzech lat nazywana jest kultową a frekwencja z roku na rok jest coraz większa w Płocku.

Więcej...