Twoja relacja/artykuł
Dzisiejsza data 2018-02-21
LOSOWE ZDJĘCIE
KONTAKT

pn-pt 10.00.-18.00.

ul. Na Uboczu 3,
02-791 Warszawa,

22 648 08 61,
22 648 21 52,

kliwer@kliwerbike.pl
NEWSLETTER MTB


Żagle z Kliwrem
Zobacz naszą ofertę
obozów i szkoleń żeglarskich

Zapraszamy na szkolenia i rejsy żeglarskie
O nas

LogoBiuro Turystyczne Kliwer - Szkoła Żeglarstwa

istnieje od 1996 roku.

Firma została założona i jest prowadzona przez: Aleksandra Turowicza i Marka Bulaszewskiego.
Specjalizacją firmy są wszelkiego rodzaju imprezy żeglarskie, narciarskie i rowerowe oraz szeroko pojęty aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży oraz dorosłych w kraju i zagranicą. BT Kliwer jest największą firmą szkolącą żeglarzy w Warszawie. Mamy licencję szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego nr 27 oraz rekomendację Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Żeglarskiego i Warszawskiej Izby Turystyki. Posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 0603. Znaczy to, że jesteśmy legalnie działającym Organizatorem a naszych obozów nie musimy ukrywać pod hasłem szkoleń, wypraw, pielgrzymek etc.

W latach 90-tych byliśmy znaczącym organizatorem turystycznych obozów rowerowych. Teraz wracamy do korzeni, tworzymy Kliwer Bike Team startujący w zawodach MTB. Każdy może dołączyć do nas i wziąć udział w zawodach i obozach MTB, na które serdecznie zapraszamy.

 

Marek Bulaszewski

Aleksander Turowicz

KLIWER SPONSOREM GWIAZDY MAZURSKIEJ

Biuro Turystyczne KLIWER - Szkoła Żeglarstwa w sezonie 2011 było głównym sponsorem Gwiazdy Mazurskiej.

 

W skrócie...

• Gwiazda Mazurska jest trzyetapowym maratonem rowerowym.
• Zawodnicy ścigają się po przepięknych, mazurskich plenerach (okolice Ełku). Codziennie do przejechania trasy w zależności od wybranego dystansu (Mega, Fit, Hobby) - liniami brzegów jezior, szutrowymi drogami, leśnymi brukami, do pokonania są wyczerpujące podjazdy, w które obfitują Mazury Garbate.
• Miasteczko sportowe usytuowane jest nad pięknym jeziorem Ełk. Zawodnicy (i ich rodziny) będą mogli korzystać z chronionej plaży, wypożyczalni sprzętu wodnego i licznych kafejek i restauracji w Ełku.
• W maratonie można się ścigać indywidualnie, jaki i drużynowo. Prowadzona również jest klasyfikacja rodzinna.
• Zwycięzcami będą zawodnicy, którzy najszybciej pokonają dany etap. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej zostaną zawodnicy, którzy zdobędą największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej.
• Zwycięskimi drużynami będą te teamy, które najszybciej pokonają dany etap. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej zostanie drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej.

 

Do wygrania były 3 tygodniowe rejsy dla 5 osób po mazurskich jeziorach oraz obóz lub kolonia żeglarska dla dziecka - do wykorzystania w sezonie Lato 2011 lub Lato 2012.

 


Grupa Kliwer Bike Team wystawiła 3 drużyny czteroosobowe z czego dwie stanęły na pierwszy i trzecim stopniu podium. Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsca w kategoriach M5, M4 a w kategorii M3 całe podium należało do nas. Był to bardzo udany weekend zarówno pod względem sportowym jak i integracyjnym.

Ruszyliśmy w sezonie 2010 !!!

Stworzyliśmy dla Was amatorską drużynę kolarską Kliwer Bike Team.

Drużyna liczy teraz kilkanaścioro zawodników, ale chcemy żeby było nas o wiele więcej. Amatorskie uprawianie kolarstwa to doskonała forma rekreacji i zdrowego stylu życia. Zapraszamy do drużyny wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Jak się zapisać do Kliwer Bike Teamu, przeczytajcie w zakładce DOŁĄCZ DO NAS. Nie trzeba być super kolarzem, jeśli jesteś w stanie przejechać 20-30 km rowerem w tempie większym niż spacerowe, możesz rozpocząć swą przygodę z wyścigami MTB. Wiek nie jest żadnym ograniczeniem.
Jeśli chcesz się lepiej przygotować do zawodów lub poprawić swoją formę weź udział w naszym obozie przygotowawczym. Zobaczysz jak poprzez systematyczne zajęcia Twoja kondycja poszybuje w górę. Startujemy w ogólnopolskich zawodach rowerowych dla amatorów takich jak Mazovia MTB oraz Polandbike.


Partnerami naszej drużyny są firmy:

probis

Probis – www.probis.info

Krajewski

Krajewski – www.krajewski.pl

 

 

 Wszystkim startującym życzymy powodzenia.